Evet geç de olsa yaz geldi..Tüm mağazalar cıvıl cıvıl elbiselerle dolu. Uzun, kısa, sade, şirin, şık, sexy..
Biraz dikkat,birkaç ipucuyla doğru elbiseyi giyip; harikalar yaratabilirsiniz. Elmalı, armutlu muabbetleri değil amacım:)) Birkaç öneriyle nerde sorun var, elbiseyi deçerken bunlar nasıl kamufle edilirdeyim..
 
Türk kadını olunca vücut tipleri az çok belli. Zira bel ince, kalçalar geniş olduğundan en hit elbise modeli Akesim elbiseler.
 
Elbisemizi giydik ama kollarımızın vücudumuza oranla kalın ve sporsuz olduğunu düşünüyorsak kolboyu uzun, dökümlü elbiseleri giymemiz akıllıca olacaktır.
 
Evet geniş omuzlar güzeldir, iddialıdır ama bazı kıyafetlerde robocop a donmemizi sağlar.. Ve ben bundan bayağı muzdaribim 🙂 Bunun için önerimse tek omzu açık elbiseler giyip görüntümüzü dengelemek olacak..
 
Belimiz mi kalın; yan airbaglerimiz mi arttı..gizlemenın en güzel yolu; robadan dumduz elbiselerdir..
 
Zayıf, fit bir vucuda olmayan kıyafet  azdır evet.. Biraz dikkat ve kombin detaylarıyla harikalar yaratabiliriz.. Önemli olan yakıştırmak.. Detaylara, aksesuarlara önem vermek.
 
Sevgiler,
Merve Türk
akesim bombaaaaaaaaaaaaaaaaa elbise
akesim5
bel kalınsa2 belimiz kalın ve kollar kıloluysa düşük kollu elbıse2 fıt ve zyıf vucuda elbıse1 fıt vucuda elbıse kollu elbise1 omuzları genış


Yorum bırak (*Yıldızlı alanların doldurulması zorunludur)

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.