Kuruluşundan sonra kısa sürede çok sevdiğiniz ve çocuklarla yapılabilecek her şeyi rahatlıkla bulabildiğiniz Özge A. Lokmanhekim tarafından hayata geçirilen Şehrin Çocuk Hali sizlere Türkiye’nin her yerinde ulaşabileceğiniz etkinlikler ve atölyeleri duyurmak için çalışmalarına devam ediyor.
Etkinliklerden, çocuğunuzla beraber gidebileceğiniz mekânlara; çocuğunuza en uygun olan kıyafetlerden, en özel doğum günü partilerine kadar gerekli olan tüm detayları büyük bir titizlikle düşünüp sizlere sunduğumuz Şehrin Çocuk Hali 10 Kasım itibariye Ankara’da çocuklar ve annelerin şehir rehberi oluyor.
Ankara’da çocukla yaşama dair her şeyden haberdar olmak için Şehrin Çocuk Hali’ni takip etmeye devam edin. Çok yakında sizin şehrinize de gelebiliriz.

sch-ankarada-inst

İletişim için:
merhaba@sehrincocukhali.com

Özge A. Lokmanhekim Hakkında:
İstanbul’da doğdu. Evli ve bir çocuğu var. İlk yurtdışı seyahatini İngiltere’ye yaptığı 15 yaşından beri birçok ülke ve şehir gezdi. Gezdikçe yeni yerler kadar insanın kendini de keşfettiğine inananlardan olan Lokmanhekim, seyahat notlarını ve fotoğraflarını 2010′dan beri www.seyahatperest.com adlı blogunda paylaşıyor. Forbes Türkiye, Elele, İstanbul Life, World Wide Traveller, Pegasus Dergi, Time Out İstanbul, Esquire, Bebeğimle Elele, All for Kids ve L’Officiel gibi pek çok dergide seyahat ve çocukla yaşam üzerine yazıları yayınlanıyor. Milliyet Cumartesi’de her hafta Anne&Çocuk köşesinde çocukla hayat üzerine yazılar yazıyor. Özge Lokmanhekim oğluyla seyahat etmeyi ve İstanbul’u birlikte keşfetmeyi çok seviyor. Sokaktan bulduğu Sofya ve Katya isminde iki kedisi var.

www.sehrincocukhali.com

ig: @sehrincocukhali


2 Yorum

  1. fehmi ORAK dedi ki:

    kampanyanızı beğendim ve paylaştım torunum için denemek istiyorum. 05442253855

  2. Handan dedi ki:

    Bu deneyime katılıp şanslı olmak isterim ilerde olacak bebeğim için

Yorum bırak (*Yıldızlı alanların doldurulması zorunludur)

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.